W naszej bazie 80 000 pracowników znajdziesz:

pracowników produkcyjnych
pracowników magazynowych
pracowników branży przetwórczej
wykwalifikowanych pracowników
pracowników budowlanych
pracowników call center
Wypełnij formularz. Oddzwonimy, zrobimy darmową wycenę.

  RBK Group

  Outsourcing pracowniczy


  Rozwijasz firmę? Zdecyduj się na outsourcing pracowników! To rozwiązanie, dzięki któremu jako przedsiębiorca możesz skupić się na zarządzaniu firmą, a nie na zaprzątaniu sobie głowy brakami kadrowymi. Usługę tego rodzaju znajdziesz w naszej agencji pracy tymczasowej. Oferujemy wynajem pracowników na rzecz innych podmiotów na określony czas. Kompleksowo zajmiemy się rekrutacją Twojego zespołu, dzięki czemu Ty oszczędzisz czas i pieniądze.

  Zajmujemy się rekrutacją na wskazane przez Ciebie stanowiska, rozwiązujemy sytuacje konfliktowe i załatwiamy wszelkie formalności związane z pobytem pracowników z Ukrainy w Polsce. Ty tylko wskazujesz stanowisko pracy i czerpiesz korzyści płynące z pozyskanej siły roboczej.

   


  Pracownicy ze Wschodu

  Czym jest outsourcing pracowniczy?


  Outsourcing pracowniczy oznacza przekazanie pewnej części obowiązków w danej firmie innemu podmiotowi – w tym przypadku jest nim nasza agencja.

  Umowa z pracownikiem, który przechodzi do innej firmy, nie jest rozwiązywana i zawiązywana od nowa. Agencja pozostaje formalnym pracodawcą, który oddelegowuje swoich pracowników do firmy klienta.

  Jeśli chodzi o stronę prawną, pamiętamy o tym, że przejście pracowników, a więc oddelegowanie ich do pewnych zadań na rzecz innego podmiotu wymaga:

  • poinformowania pracowników o planowanej zmianie z wyprzedzeniem,

  • ustalenia z nimi skutków przekwalifikowania, a w szczególności warunków pracy w "nowym zakładzie".

  Przy rozpoczynaniu usługi outsourcingu pracowniczego osoba zatrudniona ma prawo odmówić zmiany warunków zatrudnienia i zrezygnować z pracy w nowym zakładzie.

  Outsourcing pracowniczy – kiedy warto z niego skorzystać?

   Kiedy warto skorzystać z outsourcingu pracowników czyli tzw. przejścia części zakładu pracy? Rozważ to, jeśli zwykle tracisz dużo czasu i energii na rekrutowanie zespołu. Przekazanie pewnej części obowiązków innej firmie pozwala skrócić proces poszukiwania nowych osób. Powierzenie zadań agencji wyspecjalizowanej w pozyskiwaniu pracowników z różnych branż może być świetnym rozwiązaniem dla wielu firm – zgodnie z ich aktualnymi potrzebami.

   Wygodne dla naszych klientów jest także to, że firma outsourcingowa, czyli nasza agencja, opłaca za pracowników składki na ZUS oraz reguluje ich zobowiązania podatkowe.

   Poza tym, zawierając umowę outsourcingu, możesz zaliczyć wydatki z tym związane do kosztów zewnętrznych, a nie stałych.


   Co oferujemy Państwu w ramach outsourcingu pracowniczego?

   Oferujemy kompleksową pomoc w zatrudnianiu pracowników tymczasowych. Zajmujemy się:

   • rekrutacją i selekcją zespołu;

   • administrowaniem dokumentacji kadrowo-płacowej;

   • oddelegowywaniem zespołu oraz prowadzeniem akt osobowych;

   • zawieraniem umów z pracownikami i pełną obsługą formalno-prawną;

   • rozliczaniem składek ZUS i US;

   • zapewnianiem zastępstwa za oddelegowanego pracownika w przypadku jego chwilowej absencji;

   • współpracą z urzędnikami kontrolującymi legalność i zgodność z prawem zatrudnienia obcokrajowców;

   • zapewnianiem kwater pracowniczych oraz ich obsługą.

    

   Prześlij formularz


   Nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w 5 minut!

    Nasza agencja zatrudnienia zajmuje się leasingiem pracowników zgodnie z wytycznymi klienta. Dzięki temu Ty możesz:

    • uzupełnić braki kadrowe, np. w okresie letnim,

    • szybko znaleźć siłę roboczą dopasowaną do miejsca pracy,

    • zatrudnić pracownika na krótki okres, a dopiero gdy się sprawdzi, postarać się o zezwolenie na pobyt czasowy – bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

    Jeśli zdecydujesz się z rozwiązać stosunek pracy z daną osobą, nie musisz wypełniać obowiązków wynikających z kodeksu pracy! My nadal go zatrudniamy i możemy skierować do pracy u innego klienta. Zatem leasing wyklucza konieczność podpisywania umów cywilno-prawnych.

    logistic

    Outsourcing czy leasing pracowniczy – co wybrać?

    Różnica pomiędzy outsourcingiem a leasingiem pracowniczym polega głównie na sposobie zarządzania zespołem. W pierwszym przypadku nie musisz kontrolować zespół ,bo robi to za Ciebie brygadzista wyznaczony przez agencje. W drugim – dostajesz zespół pracowników,który możesz kontrolować samodzielnie.
     

    Skontaktuj się z nami! 

    Skontaktuj się z naszymi ekspertami, a udzielą Ci szczegółowych informacji o outsourcingu, nazywanym także przejściem zakładu pracy. Sprawdź, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.

    Cały proces rekrutacji, zatrudnienia oraz obsługi formalności związanych z outsourcingiem pracowników sprowadzamy do jednej faktury wystawianej na koniec miesiąca. Dzięki temu Ty o nic nie musisz się martwić.